SyncMe tehniskais atbalsts

Šeit ir atbildes uz dažiem biežākajiem jautājumiem par SyncMe izmantošanu. Ja nevarat atrast atbildi uz savu jautājumu, jums palīdzēs mūsu klientu serviss .

Šajā laukā jānorāda pašreizējais uzņēmuma nosaukums, kam jāsakrīt ar nosaukumu mājaslapā.

Nepievienojiet atslēgas vārdus. Nelietojiet lielos burtus. Nepievienojiet reklāmas tekstus.

Jānorāda uzņēmuma vissvarīgākā – pamatdarbības – nozare. Pēc primārās nozares pievienošanas noklikšķiniet uz Papildu, lai pārliecinātos, ka atbilstošā nozare pastāv.

Ja pievienojat galveno nozari un reklāma nav aktīva nozares dēļ, tas nozīmē, ka nav izveidojusies saite starp sistēmas nozari un jūsu norādīto nozari. Šajā gadījumā sazinieties ar mūsu klientu servisu. Brownbook vietnē neeksistē nozaru saraksts. Tas nozīmē, ka nozares tiek ievadītas sistēmā. Fliggy nozaru saraksta nosaukums ir Feizhu. Tripadvisor vietne ir izveidota kā viesmīlības nozares platforma, Fliggy – saistīta ar pārtikas un iepirkšanās nozarēm. Nozaru skaits šeit ir ierobežots.

Pievienojiet pārējās atbilstošās nozares.

Adrese: pievienojiet ielas nosaukumu un ēkas numuru
Rādīt adresi: (ja tāda ir) pievienojiet informāciju, kas palīdzētu lietotājiem vieglāk atrast uzņēmumu
Pilsēta: izvairieties no pilsētas nosaukuma saīsināšanas. Tīmekļa vietnēm, piemēram, Facebook, ir ierobežota pilsētu datubāze, kas padara to sensitīvu pret saīsinājumiem.
Ja nevēlaties norādīt adresi, atzīmējiet "paslēpt adresi" un pievienojiet pakalpojumu sniegšanas vietu, lai reklāmu varētu aktivizēt Google tīklā.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka Google nepieņem pakalpojumu sniegšanas vietu, kas pārsniedz 50 km.
Pakalpojumu sniegšanas vieta var būt gan pilsēta, gan pasta indekss.

Neuzrādiet vietu, kas nav saistīta ar jūsu uzņēmuma oficiālo adresi. Piemēram, restorāna ieeja vai mājas stūris. Mēs izmantojam Google, Bing vai Here atrašanās vietas meklēšanu. Ja netiek atrasta precīza adrese, tiek parādīts brīdinājums. Kamēr problēma netiek atrisināta, reklāmas iespēja nav pieejama.

Atzīmējiet visus kartes punktus, jo tie ir svarīgi ar GPS saistītās vietnēs

Tam jābūt uzņēmuma galvenajam tālruņa numuram. Tas netiek publicēts reklāmās, bet tiek izmantots, lai nodrošinātu jūsu reklāmu precīzu sinhronizāciju.

Zem kontaktinformācijas ir atsevišķs lauks mobilajam tālruņa numuram, vietējam numuram un faksa numuram. Valsts kods nav jāpievieno.

Jābūt aicinājumam veikt darbību (piemērs: klikšķiniet šeit, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju). Vienmēr ir jāsatur vietnes URL (piemērs: Labākais alkohols šeit: https://dividliquids.com/shop)

Jūsu ziņa meklēšanas rezultātu lapās un saistītās vietnēs tiks parādīta kopā ar reklāmas profilu. Tā palīdzēs jūsu reklāmas profilam izcelties uz citu klientu fona. Ne visas lapas atbalsta URL. Nelietojiet lielos burtus.

Šim laukam jābūt ciparu kombinācijai, ko izveido API. Lūdzu, nemainiet to.

Šo API izmanto mūsu API, lai eksportētu un augšupielādētu datus.

Maksimālais zīmju skaits ir 750. Uzņēmuma aprakstā jāiekļauj tā darbība, produktu un pakalpojumu apraksts. Šis apraksts var tikt kopēts no uzņēmuma mājas lapas. Pievienojiet uzņēmuma nozares svarīgākos atslēgvārdus. Aprakstu veidojiet pilniem teikumiem.

Nerakstiet tikai atslēgvārdu sarakstu bez apraksta. Nerakstiet pārāk īsi. Izsakieties skaidri. Neaizmirstiet pieminēt uzņēmuma darbības nozares, produktus un pakalpojumus. Nerakstiet visu ar lielajiem burtiem.

Pievienojiet uzņēmuma darba laiku.

Ja uzņēmums tiek slēgts nedēļas nogalē, atbilstošo dienu izvēle nebūs pieejama.

Lai aizpildītu šo lauku, ir jāaizpilda darba laiks darba dienās.

Ja Google My Business reklāmas profilā ir norādīts darba laiks un SyncMe tas netiek pievienots, informācijas lauki tiks pārrakstīti, tiklīdz konti tiks sasaistīti.

Pievienojiet visu informāciju.

Ja uzņēmums ir atvērts, tikai iepriekš vienojoties, ierakstiet atbilstošu informāciju.

Pievienojiet e-pasta adreses, kuras varētu būt nepieciešamas saziņai ar klientiem.

Vietnei jāsākas ar: https://
Pievienojiet arī saites, kas ved uz jūsu rezervācijas vai produktu, pakalpojumu lapu.

Ja jūsu vietnes saite ir gara vai ja tajā ir sekošanas parametri, varat ievadīt redzamo URL daļu, kas tiks parādīta jūsu reklāmā. Noklikšķinot uz tās, tiks atvērta jūsu vietne. Ņemiet vērā, ka ne visi publicētāji atbalsta tīmekļa lapas redzamo saiti.

Šeit pievienojiet atrašanās vietas klientu apkalpošanas tālruņa numuru.

Šeit jūs varat pievienot citu tālruņa numuru saziņai ar klientiem.

Šajā laukā varat pievienot numuru, kuru klienti var izmantot saziņai bez maksas.

Šim laukam varat pievienot lapas saiti, kas tieši novirzīs uz jūsu uzņēmuma iOS lietotnes lejupielādes lapu.

Šim laukam varat pievienot lapas saiti, kas tieši novirzīs uz jūsu uzņēmuma Android lietotnes lejupielādes lapu.

Pievienojiet uzņēmuma logotipu. Atļautie formāti – JPG, PNG, GIF, WEBP. Maksimālais apjoms – 5 MB. Maksimālais izmērs – 400 x 400 px.

Varat pievienot attēlu no datora vai tīmekļa, ievadot attēla saiti. Pēc augšupielādes, attēlam varat pievienot virsrakstu, informāciju, alternatīvu tekstu un URL.

Maksimālais attēlu skaits, ko varat pievienot pakalpojumam Google My Business, – 100 attēlu. Atļautie formāti – JPG, PNG, GIF, WEBP. Minimālais izmērs – 180 x 180 px (šis ir mazākais izmērs, lielākajā daļā lapu ieteicami vismaz 250 x 250 px attēli).

Nelietojiet zemas kvalitātes attēlus. Varat pievienot attēlus no datora vai tīmekļa, ievadot attēla saiti. Pēc augšupielādes varat attēliem pievienot virsrakstu, informāciju, alternatīvu tekstu un URL.

Pievienojiet uzņēmuma Twitter lietotājvārdu.

Pievienojiet uzņēmuma Facebook lapas saiti.

Pievienojiet Instagram lietotājvārdu.

Mēs nesasaistām Instagram kontus, bet gan tikai atrašanās vietas. Vietas tēmturi ir savienoti ar Facebook lapām un izskatās šādi: https://www.screencast.com/t/rfwJOSxhZ. Vietas marķieris ir ar saiti – tiklīdz mainās informācija Facebook lapā, automātiski izmainās Instagram atrašanās vietas marķieris.

Vispirms jāpievieno saturs sadaļām Izvēlne, Produkti un Pakalpojumi, Biogrāfija vai Notikumi, un pēc tam jāizvēlas atbilstošie parametri.

Šeit jūs varat pievienot informāciju tādiem laukiem kā – atvēršanas gads, produkti, pakalpojumi, īpaši produkti, asociācijas, preču zīmes, valodas un atslēgas vārdi. Jūs varat pievienot ne vairāk kā 100 atslēgvārdu.

Vāka attēls parāda jūsu uzņēmumu. Tam jābūt proporcijā 16:9. Ieteicamais apjoms – no 10 KB līdz 5 MB. Minimālais izmērs – 480 x 270 px. Maksimālais izmērs – 2120 x 1192 px.

Vāka attēls tiek iestatīts kā vēlamais attēls, bet Google nevar apgalvot, ka šis ir pirmais attēls, kas prezentē uzņēmumu.

Profila attēls atspoguļo uzņēmuma logo. Ieteicamais izmērs – 5 MB. Minimālais izmērs – 480 x 270 px. Maksimālais izmērs – 250 x 250 px.

Pēc Google Maps konta pievienošanas šeit parādīsies unikāls kods.

Šis lauks ir paredzēts iekšējai lietošanai. Ja ir daudz atrašanās vietu, varat pievienot atzīmes grupas uzņēmumiem Google My Business kontā.

Pieejamās funkcijas ir atkarīgas no uzņēmuma darbības nozarēm. Ieteicams aizpildīt šo lauku, lai lietotājiem sniegtu pilnīgu informāciju un profils tiktu parādīts meklējumā.

Kārtība, kādā atribūti tiek parādīti platformā, neattiecas uz Google Maps. Google patur tiesības parādīt tos pēc vēlēšanās.

Ja sinhronizējat esošu Facebook lapu, šie nosacījumi nav nepieciešami. Ja veidojat lapu, izmantojot Facebook platformu, jāievēro šie norādījumi: maksimālais apjoms – 4 MB. Minimālais izmērs – 400 x 150 px, maksimālais izmērs – 30 000 x 30 000 px.

Dažreiz vāka attēlu mēs apvienojam ar Facebook kontā atrodamo, pat ja reklāma vēl nav aktīva. Tas ļauj sinhronizēt kontu, atkārtoti neievadot tos pašus attēlus. Ja mēs nejauši esam pievienojuši lapu nepareizajam kontam, to var izdzēst.

Ja sinhronizējat ar esošu Facebook kontu, šie nosacījumi nav obligāti. Ja veidojat lapu, izmantojot Facebook platformu, jāievēro šie norādījumi: maksimālais apjoms – 4 MB, minimālais izmērs – 180 x 180 px, maksimālais izmērs – 30 000 x 30 000 px.

Dažreiz profila bildi mēs apvienojam ar Facebook kontā atrodamo, pat ja reklāma vēl nav aktīva. Tas ļauj sinhronizēt kontu, atkārtoti neievadot tos pašus attēlus. Ja mēs nejauši esam pievienojuši lapu nepareizajam kontam, to var izdzēst.