Kā SyncMe var atvieglot tava biznesa ikdienu?

Ja vēl nesen uzņēmumam pietika vien ar mājaslapu, lai sasniegtu savus potenciālos klientus, tad tagad tā vairs nav. Klientus nepieciešams uzrunāt tur, kur tie uzturas, piemēram, sociālajos medijos. Ir skaidrs, ka, jo vairāk vietnēs atrodas tavs uzņēmums, jo grūtāk ir pārvaldīt tā informāciju. Šādiem gadījumiem palīgā nāk digitālais rīks “SyncMe”.

Kas īsti ir SyncMe?

Tas ir rīks, kas palīdz pārvaldīt tava uzņēmuma kontaktinformāciju dažādās interneta vietnēs. Viens no veiksmīga lokālā mārketinga priekšnoteikumiem ir kontaktinformācijas konsekvence – SyncMe šo procesu krietni vien atvieglo, apkopojot visus datus vienuviet.

Ir ļoti daudz un dažādu digitālo platformu un vietņu, kur uzņēmumi izvieto informāciju par sevi ar mērķi uzrunāt pēc iespējas plašāku klientu loku un sadarbības partnerus. Te jāmin gan Google My Business, gan tādi sociālie tīkli kā Facebook, Instagram un citi, kā arī dažādas aplikācijas, piemēram, Waze. Tik daudzu kontu uzturēšana, runājot par informācijas aktualizēšanu, kādā brīdī var kļūt par problēmu.

Nav būtiski, kuru vietni, lietotni, balss palīgu, meklētājprogrammu, GPS sistēmu vai sociālo tīklu tu izmanto – būtiski ir tas, lai visur informācija par tavu uzņēmumu būtu konsekventa.

Kā SyncMe darbojas?

Ja tev ir savs uzņēmums, kas darbojas fiziskā atrašanās vietā, piemēram, veikals, restorāns vai pat vesela servisu ķēde, visticamāk, informācija par tā darba laiku, atrašanās vietu, kontaktinformāciju un citiem svarīgiem datiem, kas noder ikvienam interesantam, būs atrodama arī internetā.

Atceries, ka arvien vairāk tavu klientu izmanto mobilās ierīces, lai piekļūtu šai informācijai. Bet dažkārt, ņemot vērā, ka ir tik daudz vietu tiešsaistē, kur šī informācija pieejama (ne tikai Google, bet arī TripAdvisor, Yandex utt.), var gadīties, ka kādā no vietnēm tā vairs nav aktuāla.

Piemēram, ja tu kādā pirmssvētku dienā nolem slēgt kafejnīcu ātrāk vai arī vēlies pievienot citu telefona numuru, tev jāpārliecinās, ka visi šie dati tiek sinhronizēti visā internetā. Ja tā nav, var rasties nepatīkama situācija, proti, klients ierodas šajā konkrētajā kafejnīcā, taču tā izrādās slēgta. Zvanot uz telefona numuru, nav atbildes, jo tas ir mainīts.

Lai šādas un līdzīgas situācijas nepieļautu, palīgā nāk rīks SyncMe, kas nodrošina visu būtisko datu sinhronizāciju visā tīmeklī. Tas automātiski pārbauda uzņēmuma kontaktinformācijas sarakstus, pēc vajadzības atjaunojot un aizstājot neprecīzu informāciju. Programmatūra arī identificē tukšus kontaktinformācijas laukus un piedāvā iespēju tos korekti aizpildīt.

Atsauksmes – būtisks mārketinga elements

Ir skaidrs, ka vairums potenciālo klientu pirms produkta iegādes lēmuma pieņemšanas ielūkojas atsauksmēs, kas sniegtas par uzņēmumu. Tieši tāpēc ir būtiski sekot līdzi tam, ko par tavu uzņēmumu publicē lietotāji.

Google ir oficiāli apstiprinājusi, ka kvalitatīvas, kodolīgas un pozitīvas klientu atsauksmes ievērojami uzlabo uzņēmuma redzamību šajā meklētājprogrammā. Tāpēc ir rekomendēts ne tikai lasīt, bet arī atbildēt uz klientu atsauksmēm un jautājumiem.

Rīks SyncMe piedāvā ļoti vērtīgu funkciju, kas ļauj pārvaldīt visas atsauksmes, ko cilvēki atstāj par tavu uzņēmumu, vienuviet. Izmantojot šo rīku, vienā platformā varēsi gan atbildēt uz atsauksmēm un jautājumiem, gan aicināt klientus izteikt savus vērtējumus pieredzes uzlabošanas nolūkos. Tas ir ļoti svarīgi, jo lielākā daļa cilvēku uzticas vērtējumiem un atsauksmēm, kas publicētas interneta vidē.

Atsauksmju nozīme interneta biznesa vidē arvien pieaug, tāpēc ir svarīgi veltīt resursus šīs jomas sakārtošanai. Ar SyncMe visu biznesa profilu atsauksmes ir iespējams ērti pārvaldīt vienā platformā!

Rezumējot, digitālajā laikmetā ikvienam lietotājam ir svarīgi, lai internetā atrastā informācija par uzņēmumu ir korekta, novēršot visas iespējamās negatīvās sekas. Taču vairākās platformās esošu informāciju par uzņēmumu uzturēt aktuālu var būt sarežģīti. Rīks SyncMe ir paredzēts tieši tam, lai atvieglotu tava biznesa darbības ikdienu, uzlabojot gan uzņēmuma tēlu, gan klientu lojalitāti un pieredzi. Piesakies savam SyncMe kontam jau šodien un pārvaldi visus savus svarīgākos biznesa kontus vienuviet!

Kas ir lokālais SEO un kā tas var palīdzēt tavam biznesam?

Vēlies maksimāli atraisīt sava uzņēmuma potenciālu vietējā mērogā? Tad ir vērts rūpīgāk pievērsties lokālajam SEO jeb biznesa redzamības uzlabošanai Google vietējās meklēšanas rezultātos. Kā to izdarīt iespējami efektīvāk? Tev noderēs SyncMe!

5 svarīgi iemesli papildināt savu Google Business profilu ar attēliem

Ir teiciens, ka attēls ir tūkstoš vārdu vērts. Bet vai zināji, kas tas var būt arī tūkstošiem klientu vērts? Ja vēlies izveidot tūlītēju saikni un atstāt paliekošu pozitīvu iespaidu uz savu mērķauditoriju, ir vērts pievērst rūpīgāku uzmanību savu biznesa profilu vizuālajam izskatam.

Kā efektīvi pārvaldīt biznesa profilus dažādās platformās? (VIDEO)

Vai tavam uzņēmumam ir biznesa profili Google, Facebook, Instagram, Waze un citās platformās, un tu prāto, kā tos visus efektīvāk uzturēt? Ir risinājums – platforma SyncMe! Ar tās palīdzību varēsi vienuviet pārvaldīt un atjaunot informāciju vairākos biznesa profilos.
Apple MapsShutterstock.com

Kāpēc tavam uzņēmumam jābūt atrodamam Apple Business Connect?

Apple mobilo ierīču lietotāju skaits nemitīgi pieaug – Latvijā tās izmanto jau teju 30%* iedzīvotāju. Ik dienas viņi lieto dažādas iOs lietotnes. Vai arī tavs uzņēmums ir tajās atrodams?

Atsauksmju pārvaldība: Kāpēc tā ir būtiska tavam biznesam un kā to efektīvi īstenot?

Kāpēc ir svarīgi pievērst rūpīgu uzmanību klientu atsauksmēm, un ko ar tām iesākt, lai panāktu iespējami lielāku ieguvumu biznesam?
biznesa-profils

Pētījums: Uzņēmumi ar plašāku informāciju biznesa profilā iegūst par 62% vairāk apmeklējumu

Uzņēmuma nokļūšana Google meklēšanas rezultātu augšgalā nereti var šķist kā īsts izaicinājums. Lai šo mērķi sasniegtu, jābūt izpildītiem daudz un dažādiem nosacījumiem.
Apple Maps

Mūsu sadarbības partneru tīklam ir pievienojies Apple Maps

SyncMe platforma ik dienu uzņēmumiem Latvijā veiksmīgi palīdz optimizēt biznesa procesus un būt tur, kur ir viņu klienti. Šobrīd SyncMe tīkls ietver vairāk nekā 20 dažādus mārketinga kanālus, ļaujot uzņēmumiem būt vieglāk atrodamiem Google tīklā.
Viltus atsauksmes

Viltus atsauksmes – drauds tavam biznesam!

Ikviens uzņēmums agrāk vai vēlāk saskaras ar negatīvām atsauksmēm. Visbiežāk klienti negatīvās atsauksmes raksta, lai palīdzētu uzņēmumam uzlabot savu servisu un pasargātu citus klientus no šādas negatīvas pieredzes.
atsauksmes

Kā sadzīvot ar negatīvām atsauksmēm?

Mūsdienu digitalizētajā laikmetā neviens vairs neapzvana radus un draugus, lai noskaidrotu atsauksmes par konkrētu produktu vai pakalpojumu, daudz ātrāk un vienkāršāk ir izlasīt citu klientu atsauksmes internetā.
kas ir seo

Kas ir SEO, kādēļ tas ir nepieciešams un kā to uzlabot?

Pēc statistikas mūsu platuma grādos lietotāji izmanto pasaulē populārāko meklētājprogrammu Google Search vismaz 3 reizes dienā. Daudziem Google Search ir pirmā vieta, kur vērsties pēc palīdzības, padoma vai informācijas.
Efektīvi atslēgvārdi

Kodolīgi un efektīvi atslēgvārdi, kas strādā tava uzņēmuma labā

Ja esi uzņēmējs, visdrīzāk, tu vēlies gūt uzvaru sīvajā digitālā tirgus konkurencē un parūpēties par to, lai meklētājprogrammas lietotājiem iesaka tieši tevis piedāvāto risinājumu. Mūsdienās lielākā daļa cilvēku vēlamās preces un pakalpojumus atrod tīmeklī ar atslēgvārdu palīdzību.  
Vērtīgas atsauksmes pamatprincipi

Kā uzrakstīt vērtīgas atsauksmes, un kāpēc tās ir svarīgas?

Ikviens no mums kaut reizi mūžā ir uzrakstījis kādu labu vai ne tik labu atsauksmi, kā arī mēs visi regulāri izpētām citu cilvēku sniegtās atsauksmes, un bieži vien, tieši atsauksmes ir tās, kas palīdz mums pieņemt gala lēmumu par konkrētā pakalpojuma iegādi.
Tēla uzturēšana tiešsaistē

Ko citi domā par jūsu biznesu? Publiskā tēla uzturēšana tiešsaistē ir svarīgāka nekā jebkad

Pieaugot tehnoloģiju nozīmei ikdienā, vien ar dažiem klikšķiem iespējams atrast ne tikai informāciju par uzņēmumu, bet arī tā klientu atsauksmes, līdz ar to biznesa reputācija internetā tieši ietekmē uzņēmuma klientu plūsmu un potenciālos ieņēmumus.
google my business profila kategorija – cik svarīga tā ir?

Google my business profila kategorija – cik svarīga tā ir?

Kaut gan digitālo mārketingu varētu raksturot kā nepārtrauktu procesu, kas pielāgojas uzņēmuma ikdienai un atspoguļo tā ilgtermiņa attīstības virzienu, ir daži ļoti konkrēti, praktiski un salīdzinoši vienkārši instrumenti, kuri jau šodien var sākt strādāt tava uzņēmuma labā.
Cik labi tu pazīsti savus klientus?

Cik labi tu pazīsti savus klientus?

Uzņēmējdarbībā, kas ir balstīta digitālajā vidē, ļoti daudz ko nosaka klikšķi. Ir svarīgi atcerēties, ka aiz katra klikšķa stāv reāls klients, kas potenciāli ir gatavs iegādāties tevis piedāvāto preci vai pakalpojumu.
Vai laba atsauksme var strādāt jūsu labā?

Kā klientu atsauksmes var strādāt jūsu uzņēmuma labā?

Nav šaubu, ka pozitīvas atsauksmes ir viens no kritērijiem, kas uzņēmumam ļauj piesaistīt jaunus klientus un stiprināt biznesa reputāciju.
Google My Business posti – vietējiem uzņēmumiem saziņai ar klientiem

Google My Business posti – vietējiem uzņēmumiem saziņai ar klientiem

Google piedāvā bezmaksas rīku Google My Business (GMB), ar kuru uzņēmumi un organizācijas var kļūt pamanāmāki interneta tiešsaistē. Īpaša GMB funkcija ir Google posti (ziņojumi).
SyncMe – Kāpēc biznesa profili ir vēl svarīgāki?

Kāpēc digitālā klātbūtne 2021. gadā kļūst vēl svarīgāka?

2020. gada sākumā neviens nevarēja paredzēt tik strauju digitālo platformu popularitātes pieaugumu gada laikā – cilvēki dažādo ierobežojumu rezultātā izmantoja digitālo vidi visdažādākajām vajadzībām: lai pandēmijas laikā sazinātos ar citiem, strādātu un arī izklaidētos.

Kā SyncMe var atvieglot tava biznesa ikdienu?

Ja vēl nesen uzņēmumam pietika vien ar mājaslapu, lai sasniegtu savus potenciālos klientus, tad tagad tā vairs nav. Klientus nepieciešams uzrunāt tur, kur tie uzturas, piemēram, sociālajos medijos.
Novērsiet savu datu dublēšanos internetā

Novērsiet savu datu dublēšanos internetā!

Kas ir dublēts ieraksts? Tas parādās, ja vietējais uzņēmums noteiktā vietnē, kartē, lietotnē, direktorijā, meklēšanas rīkā vai sociālajā tīklā tiek parādīts vairāk nekā vienu reizi.
Syncme - profilu reģistrēšanas pakalpojums uzņēmumiem

SyncMe – profilu reģistrēšanas pakalpojums uzņēmumiem

SyncMe – tā sauc jauno Latvijas Tālruņa piedāvāto pakalpojumu. Latvijas Tālrunis nesen ir sācis izstrādāt uzņēmumu profilus maziem un vidējiem uzņēmumiem, reģistrēt tos 25 tiešsaistes vietnēs.

Kāpēc ir svarīgi, lai uzņēmuma informācija internetā ir pareiza?

Internets mūsdienās kļuvis par teju neizsmeļamu informācijas krātuvi, kur iespējams atrast it visu nepieciešamo, tai skaitā datus par dažādiem uzņēmumiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.

Google My Business profils – jūsu vizītkarte Google meklētājprogrammā!

Google My Business profils ir bezmaksas rīks, kas palīdz jūsu uzņēmumam sasniegt augstākus rezultātus Google tīklā – Google Search un Google Maps.
Pārvaldiet sava uzņēmuma kontus

Pārvaldiet sava uzņēmuma Facebook, Google My Business un citus kontus ar SyncMe

Lai uzņēmuma informācija sasniegtu augstākas pozīcijas lietotāja meklēšanas rezultātos, ir svarīgi pievērst uzmanību vairākiem kanāliem. Mēs esam izcēluši divus svarīgākos – Facebook un Google My Business.

Aktuāla informācija internetā – tiešākais ceļš pie jūsu klientiem

Līdz ar mākslīgā intelekta attīstību, dažādas meklētājprogrammas ik dienas kļūst arvien gudrākas, arvien labāk iemācās izprast meklētāju vajadzības un sniegt tām atbilstošus meklējumu rezultātus.

Trīs uzvedības modeļi, kas ļaus iegūt klientu uzticību

Laikā, kad pircējiem pieejams arvien plašāks dažādu preču un pakalpojumu klāsts, patērētāju gaidas pastāvīgi pieaug, taču uzticība zīmoliem – samazinās.

Pandēmijas laikā Google pakalpojumi kavējas vairāk nekā ierasts

Līdzīgi kā uzņēmumi visā pasaulē, arī Google šobrīd veic virkni pasākumu, lai ierobežotu Covid-19 izplatību un aizsargātu savus darbiniekus – izmaiņu veikšana un apstiprināšana var aizņemt ilgāku laiku nekā ierasts.

Kurš jūsu uzņēmumā atbild uz lietotāju atsauksmēm?

Klientu atsauksmes par uzņēmumu ir viens no elementiem, kas veido biznesa tēlu un reputāciju.

Klients vēlas iegādāties! Kā parūpēties, lai darījums notiek?

Kā pareizi pārdot preci vai pakalpojumu cilvēkam, kurš jau ir gatavs veikt pirkumu, taču viņam nepieciešams pēdējais stimuls? Šeit talkā nāk nodomu mārketings.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums

info@syncme.lv

Blaumaņa 38/40,
Rīga, LV-1010

67770711
support@syncme.lv

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.