Kāpēc tavam uzņēmumam jābūt atrodamam Apple Business Connect?

Apple mobilo ierīču lietotāju skaits nemitīgi pieaug – Latvijā tās izmanto jau teju 30%* iedzīvotāju. Ik dienas viņi lieto dažādas iOs lietotnes, piemēram, Apple Maps, Wallet, Siri, Safari un citas, lai meklētu sev aktuālo informāciju, tai skaitā tuvākos uzņēmumus, to preces un pakalpojumus. Vai arī tavs uzņēmums ir atrodams Apple lietotnēs?

Ja nē, tad ātrākais veids, kā pastāstīt par sevi plašajai Apple ierīču lietotāju auditorijai Latvijā, ir Apple Business Connect – jauns bezmaksas rīks biznesam, ko 2023. gada janvārī laidis klajā ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple Inc, lai palīdzētu uzņēmumiem būt vieglāk atrodamiem Apple lietotnēs. Ar Business Connect iespējams vienā platformā pārvaldīt tava uzņēmuma atrašanās vietas informāciju, kā arī veidot un administrēt biznesa profilus, rūpējoties par to, kā tavu uzņēmumu digitālajā vidē redz esošie un potenciālie klienti. Apple Business Connect – tā ir tava iespēja sasniegt milzīgu auditoriju un piesaistīt jaunus klientus! Kas tad īsti ir Business Connect un kāpēc arī tavam uzņēmumam vērts tur būt?

Kas ir Apple Business Connect?

Business Connect ir Apple Inc. izstrādāts bezmaksas rīks, kas ļauj uzņēmumiem būt atrodamiem dažādās Apple lietotnēs (iMessage, Wallet, Siri u. c.), tai skaitā karšu lietojumprogrammā Apple Maps – kā iepriekš vēstījām, tas ir viens no SyncMe jaunākajiem sadarbības partneriem. Pateicoties Business Connect,  uzņēmumiem ir iespēja publicēt Apple Maps plašu informāciju – logotipu, fotogrāfijas, darba laiku, uzņēmuma tālruņa numuru, e-pastu, mājaslapu un  citus svarīgus datus, kas ļaus lietotājiem uzzināt vairāk par uzņēmumu un palīdzēs pieņemt lēmumu par pirkumu.

Tāpat Business Connect sniedz uzņēmumiem iespēju mijiedarboties ar klientiem, aicinot veikt dažādas darbības, piemēram, sazināties ar uzņēmumu, pasūtīt ēdienu, iegādāties biļetes, rezervēt numuru viesnīcā, parādīt nokļūšanas norādes u. c. Šāds risinājums daudziem jau pazīstams, pateicoties Google Maps un Google Business Profiles, un nu arī Apple izlēmis pieteikt sevi kā nopietnu konkurentu interneta gigantam Google.

Ko tu iegūsi, pievienojoties Apple Business Connect?

Labāka biznesa atrodamība digitālajā vidē

Galvenā priekšrocība, pievienojoties Apple Business Connect, ir iespēja pārvaldīt informāciju par uzņēmumu Apple Maps – vienā no populārākajām lietotnēm, ko navigācijai un tuvumā esošo uzņēmumu meklēšanai izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē. Turklāt, izveidojot un precīzi aizpildot biznesa profilu, uzņēmums nodrošina korektu un konsekventu informāciju par sevi ne vien Apple Maps, bet vienlaikus arī citās Apple lietotnēs, kas palīdz uzlabot tā redzamību internetā un palielināt uzņēmuma iespējas biežāk parādīties meklēšanas rezultātos lietotājiem, kuri meklē sev aktuālās preces vai pakalpojumus.

Veicina vietējo SEO

Reģistrējot un verificējot uzņēmumu Apple Business Connect un norādot tajā aktuālu un precīzu informāciju – atrašanās vietu, darbības jomu, piedāvātās preces / pakalpojumus –, tu paziņo Apple, ka tavs uzņēmums ir reāls un ka tas darbojas. Rezultātā tiek veicināts vietējais (local) SEO, proti, Apple var ar pārliecību rekomendēt tavu uzņēmumu potenciālajiem klientiem, parādot to meklēšanas atlases rezultātos. Tas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem, kuri piedāvā savas preces vai pakalpojumus noteiktā pilsētā vai reģionā. Tāpēc ir ļoti būtiski, lai informācija Apple Business Connect profilā būtu ne vien maksimāli plaša, precīza un aktuāla, bet arī optimizēta konkrētam apvidum, jo tādējādi palielināsies uzņēmuma iespējas biežāk un augstāk parādīties vietējās meklēšanas rezultātos un piesaistīt vairāk klientu konkrētā reģionā.

Uzlabota klientu pieredze

Apple Business Connect nodrošina ne tikai svarīgākos datus par uzņēmumu, bet arī veicina mijiedarbību ar klientiem. Piemēram, klients var Apple Maps lietotnē saņemt norādes, lai nokļūtu līdz izvēlētajai tirdzniecības vai pakalpojuma sniegšanas vietai. Tāpat no Apple Maps lietotnes iespējams doties uz uzņēmuma mājaslapu vai piezvanīt tam, piemēram, lai pasūtītu ēdienu vai rezervētu numuriņu viesnīcā. Tavam klientam tas nozīmē ietaupītu laiku, jo vienuviet iespējams ātri un ērti piekļūt svarīgākajai informācijai un darbībām. Atceries – klienta ērtības ir būtisks faktors veiksmīgiem pārdošanas rezultātiem! Nodrošinot klientiem aktuālu informāciju platformās, kuras tie regulāri apmeklē, tu vari krietni atvieglot klientu saziņu ar tavu uzņēmumu.

Palielina mājaslapas apmeklējumu

Pilnīgs un precīzi aizpildīts biznesa profils Apple Business Connect sekmēs organisko apmeklētāju plūsmu uz tavu mājaslapu. Proti, atrodot tavu uzņēmumu Apple Maps, lietotāji varēs caur to ar vienu klikšķi nokļūt tavā mājaslapā. Izvieto detalizētu informāciju, papildini to ar pievilcīgām fotogrāfijām, izcel savus produktus vai pakalpojumus un vēl vairāk veicini lietotāju interesi apmeklēt tavu mājaslapu! Ar Apple Business Connect tu vari ne vien uzlabot savas mājaslapas apmeklējumu, bet arī palielināt savu klātbūtni tiešsaistē, kas nāks par labu tava biznesa izaugsmei.

Kā reģistrēties Business Connect?

Lai reģistrētos Apple Business Connect, nepieciešams Apple ID. Turklāt, lai izmantotu Apple Business Connect un Apple Maps, nebūt nav vajadzīgas Apple viedierīces, piemēram, iPhone vai MacBook, – reģistrēt savu uzņēmumu un izveidot profilu Business Connect var jebkurā interneta pārlūkprogrammā.

Arī ikviens SyncMe klients var ērti un vienkārši izvietot sava uzņēmuma kontaktus, bildes, logotipu un citu informāciju Apple Maps, kļūstot vēl pieejamākam Apple produktu lietotājiem Latvijā! Jau iepriekš SyncMe piedāvāja ērtu iespēju vienā platformā apvienot un pārvaldīt vairākus biznesa profilus, piemēram, Google Business, Facebook un citviet, tādējādi palīdzot uzņēmumiem nodrošināt vienmēr aktuālus un konsekventus datus visās vietnēs, kur uzturas un meklē informāciju to esošie un potenciālie klienti. Taču nu SyncMe partneru tīkls papildināts arī ar Apple Maps – ietekmīgu un pasaulē populāru platformu, kur uzrunāt būtisku mērķauditorijas daļu.

Optimizē biznesa procesus ar SyncMe un esi tur, kur ir tavi klienti!

*Statista.com

Kā izvērtēt uzņēmuma biznesa profilu efektivitāti?

Pētījumi liecina, ka deviņi no desmit pircējiem, pirms iegādāties preci vai pakalpojumu no kāda konkrēta uzņēmuma, meklē atsauksmes par to internetā. Atsauksmes ir galvenais uzņēmuma tiešsaistes reputācijas rādītājs, kam ir būtiska loma pārdošanas veicināšanā. Tomēr, lai parūpētos par pozitīvu uzņēmuma reputāciju internetā ilgtermiņā, ar to vien, ka cilvēki atstāj atsauksmes, ir par maz, – ir svarīgi tās arī rūpīgi pārraudzīt

Kā izsekot līdzi klientu atsauksmēm un kāpēc tas ir svarīgi?

Pētījumi liecina, ka deviņi no desmit pircējiem, pirms iegādāties preci vai pakalpojumu no kāda konkrēta uzņēmuma, meklē atsauksmes par to internetā. Atsauksmes ir galvenais uzņēmuma tiešsaistes reputācijas rādītājs, kam ir būtiska loma pārdošanas veicināšanā. Tomēr, lai parūpētos par pozitīvu uzņēmuma reputāciju internetā ilgtermiņā, ar to vien, ka cilvēki atstāj atsauksmes, ir par maz, – ir svarīgi tās arī rūpīgi pārraudzīt

Kā ērti pārvaldīt uzņēmuma ierakstus vairākos kanālos vienlaikus?

Uzņēmuma klātbūtne un aktivitāte internetā ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ļauj ne vien pakāpties uz augstākām pozīcijām Google, bet arī stiprina mērķauditorijas uzticamību, rosina interesi un vēlmi veikt pirkumus. Tieši tāpēc ikvienam uzņēmumam ir svarīgi parūpēties par vienmēr aktuālu un noderīgu saturu platformās, kurās ik dienas uzturas uzņēmuma esošie un potenciālie klienti.

Kā pārvaldīt uzņēmuma informāciju internetā?

Labākai biznesa atrodamībai meklētājprogrammās un augstākai uzticamībai svarīga vienmēr aktuāla, konsekventa, precīza un detalizēta uzņēmuma informācija internetā. Ar SyncMe to ir ļoti vienkārši panākt, jo viena no platformas būtiskākajām priekšrocībām ir iespēja pievienot, aktualizēt un reāllaikā sinhronizēt biznesa profilu informāciju vienlaikus vairākos kanālos.

4 noderīgas SyncMe funkcijas – kā tās palīdz biznesam?

Kā uzņēmumam pastāvīgi būt klientu redzeslokā, veicināt savu reputāciju un atrodamību un vienlaikus ietaupīt laiku? Ērts risinājums ir platforma SyncMe, ar kuras palīdzību iespējams vienuviet pārvaldīt un aktualizēt sava biznesa informāciju vairākos populāros kanālos, kurus ikdienā izmanto uzņēmuma mērķauditorija.

Kas ir lokālais SEO un kā tas var palīdzēt tavam biznesam?

Vēlies maksimāli atraisīt sava uzņēmuma potenciālu vietējā mērogā? Tad ir vērts rūpīgāk pievērsties lokālajam SEO jeb biznesa redzamības uzlabošanai Google vietējās meklēšanas rezultātos. Kā to izdarīt iespējami efektīvāk? Tev noderēs SyncMe!

5 svarīgi iemesli papildināt savu Google Business profilu ar attēliem

Ir teiciens, ka attēls ir tūkstoš vārdu vērts. Bet vai zināji, kas tas var būt arī tūkstošiem klientu vērts? Ja vēlies izveidot tūlītēju saikni un atstāt paliekošu pozitīvu iespaidu uz savu mērķauditoriju, ir vērts pievērst rūpīgāku uzmanību savu biznesa profilu vizuālajam izskatam.

Kā efektīvi pārvaldīt biznesa profilus dažādās platformās? (VIDEO)

Vai tavam uzņēmumam ir biznesa profili Google, Facebook, Instagram, Waze un citās platformās, un tu prāto, kā tos visus efektīvāk uzturēt? Ir risinājums – platforma SyncMe! Ar tās palīdzību varēsi vienuviet pārvaldīt un atjaunot informāciju vairākos biznesa profilos.
Apple MapsShutterstock.com

Kāpēc tavam uzņēmumam jābūt atrodamam Apple Business Connect?

Apple mobilo ierīču lietotāju skaits nemitīgi pieaug – Latvijā tās izmanto jau teju 30%* iedzīvotāju. Ik dienas viņi lieto dažādas iOs lietotnes. Vai arī tavs uzņēmums ir tajās atrodams?

Atsauksmju pārvaldība: Kāpēc tā ir būtiska tavam biznesam un kā to efektīvi īstenot?

Kāpēc ir svarīgi pievērst rūpīgu uzmanību klientu atsauksmēm, un ko ar tām iesākt, lai panāktu iespējami lielāku ieguvumu biznesam?
biznesa-profils

Pētījums: Uzņēmumi ar plašāku informāciju biznesa profilā iegūst par 62% vairāk apmeklējumu

Uzņēmuma nokļūšana Google meklēšanas rezultātu augšgalā nereti var šķist kā īsts izaicinājums. Lai šo mērķi sasniegtu, jābūt izpildītiem daudz un dažādiem nosacījumiem.
Apple Maps

Mūsu sadarbības partneru tīklam ir pievienojies Apple Maps

SyncMe platforma ik dienu uzņēmumiem Latvijā veiksmīgi palīdz optimizēt biznesa procesus un būt tur, kur ir viņu klienti. Šobrīd SyncMe tīkls ietver vairāk nekā 20 dažādus mārketinga kanālus, ļaujot uzņēmumiem būt vieglāk atrodamiem Google tīklā.
Viltus atsauksmes

Viltus atsauksmes – drauds tavam biznesam!

Ikviens uzņēmums agrāk vai vēlāk saskaras ar negatīvām atsauksmēm. Visbiežāk klienti negatīvās atsauksmes raksta, lai palīdzētu uzņēmumam uzlabot savu servisu un pasargātu citus klientus no šādas negatīvas pieredzes.
atsauksmes

Kā sadzīvot ar negatīvām atsauksmēm?

Mūsdienu digitalizētajā laikmetā neviens vairs neapzvana radus un draugus, lai noskaidrotu atsauksmes par konkrētu produktu vai pakalpojumu, daudz ātrāk un vienkāršāk ir izlasīt citu klientu atsauksmes internetā.
kas ir seo

Kas ir SEO, kādēļ tas ir nepieciešams un kā to uzlabot?

Pēc statistikas mūsu platuma grādos lietotāji izmanto pasaulē populārāko meklētājprogrammu Google Search vismaz 3 reizes dienā. Daudziem Google Search ir pirmā vieta, kur vērsties pēc palīdzības, padoma vai informācijas.
Efektīvi atslēgvārdi

Kodolīgi un efektīvi atslēgvārdi, kas strādā tava uzņēmuma labā

Ja esi uzņēmējs, visdrīzāk, tu vēlies gūt uzvaru sīvajā digitālā tirgus konkurencē un parūpēties par to, lai meklētājprogrammas lietotājiem iesaka tieši tevis piedāvāto risinājumu. Mūsdienās lielākā daļa cilvēku vēlamās preces un pakalpojumus atrod tīmeklī ar atslēgvārdu palīdzību.  
Vērtīgas atsauksmes pamatprincipi

Kā uzrakstīt vērtīgas atsauksmes, un kāpēc tās ir svarīgas?

Ikviens no mums kaut reizi mūžā ir uzrakstījis kādu labu vai ne tik labu atsauksmi, kā arī mēs visi regulāri izpētām citu cilvēku sniegtās atsauksmes, un bieži vien, tieši atsauksmes ir tās, kas palīdz mums pieņemt gala lēmumu par konkrētā pakalpojuma iegādi.
Tēla uzturēšana tiešsaistē

Ko citi domā par jūsu biznesu? Publiskā tēla uzturēšana tiešsaistē ir svarīgāka nekā jebkad

Pieaugot tehnoloģiju nozīmei ikdienā, vien ar dažiem klikšķiem iespējams atrast ne tikai informāciju par uzņēmumu, bet arī tā klientu atsauksmes, līdz ar to biznesa reputācija internetā tieši ietekmē uzņēmuma klientu plūsmu un potenciālos ieņēmumus.
google my business profila kategorija – cik svarīga tā ir?

Google my business profila kategorija – cik svarīga tā ir?

Kaut gan digitālo mārketingu varētu raksturot kā nepārtrauktu procesu, kas pielāgojas uzņēmuma ikdienai un atspoguļo tā ilgtermiņa attīstības virzienu, ir daži ļoti konkrēti, praktiski un salīdzinoši vienkārši instrumenti, kuri jau šodien var sākt strādāt tava uzņēmuma labā.
Cik labi tu pazīsti savus klientus?

Cik labi tu pazīsti savus klientus?

Uzņēmējdarbībā, kas ir balstīta digitālajā vidē, ļoti daudz ko nosaka klikšķi. Ir svarīgi atcerēties, ka aiz katra klikšķa stāv reāls klients, kas potenciāli ir gatavs iegādāties tevis piedāvāto preci vai pakalpojumu.
Vai laba atsauksme var strādāt jūsu labā?

Kā klientu atsauksmes var strādāt jūsu uzņēmuma labā?

Nav šaubu, ka pozitīvas atsauksmes ir viens no kritērijiem, kas uzņēmumam ļauj piesaistīt jaunus klientus un stiprināt biznesa reputāciju.
Google My Business posti – vietējiem uzņēmumiem saziņai ar klientiem

Google My Business posti – vietējiem uzņēmumiem saziņai ar klientiem

Google piedāvā bezmaksas rīku Google My Business (GMB), ar kuru uzņēmumi un organizācijas var kļūt pamanāmāki interneta tiešsaistē. Īpaša GMB funkcija ir Google posti (ziņojumi).
SyncMe – Kāpēc biznesa profili ir vēl svarīgāki?

Kāpēc digitālā klātbūtne 2021. gadā kļūst vēl svarīgāka?

2020. gada sākumā neviens nevarēja paredzēt tik strauju digitālo platformu popularitātes pieaugumu gada laikā – cilvēki dažādo ierobežojumu rezultātā izmantoja digitālo vidi visdažādākajām vajadzībām: lai pandēmijas laikā sazinātos ar citiem, strādātu un arī izklaidētos.

Kā SyncMe var atvieglot tava biznesa ikdienu?

Ja vēl nesen uzņēmumam pietika vien ar mājaslapu, lai sasniegtu savus potenciālos klientus, tad tagad tā vairs nav. Klientus nepieciešams uzrunāt tur, kur tie uzturas, piemēram, sociālajos medijos.
Novērsiet savu datu dublēšanos internetā

Novērsiet savu datu dublēšanos internetā!

Kas ir dublēts ieraksts? Tas parādās, ja vietējais uzņēmums noteiktā vietnē, kartē, lietotnē, direktorijā, meklēšanas rīkā vai sociālajā tīklā tiek parādīts vairāk nekā vienu reizi.
Syncme - profilu reģistrēšanas pakalpojums uzņēmumiem

SyncMe – profilu reģistrēšanas pakalpojums uzņēmumiem

SyncMe – tā sauc jauno Latvijas Tālruņa piedāvāto pakalpojumu. Latvijas Tālrunis nesen ir sācis izstrādāt uzņēmumu profilus maziem un vidējiem uzņēmumiem, reģistrēt tos 25 tiešsaistes vietnēs.

Kāpēc ir svarīgi, lai uzņēmuma informācija internetā ir pareiza?

Internets mūsdienās kļuvis par teju neizsmeļamu informācijas krātuvi, kur iespējams atrast it visu nepieciešamo, tai skaitā datus par dažādiem uzņēmumiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.

Google My Business profils – jūsu vizītkarte Google meklētājprogrammā!

Google My Business profils ir bezmaksas rīks, kas palīdz jūsu uzņēmumam sasniegt augstākus rezultātus Google tīklā – Google Search un Google Maps.
Pārvaldiet sava uzņēmuma kontus

Pārvaldiet sava uzņēmuma Facebook, Google My Business un citus kontus ar SyncMe

Lai uzņēmuma informācija sasniegtu augstākas pozīcijas lietotāja meklēšanas rezultātos, ir svarīgi pievērst uzmanību vairākiem kanāliem. Mēs esam izcēluši divus svarīgākos – Facebook un Google My Business.

Aktuāla informācija internetā – tiešākais ceļš pie jūsu klientiem

Līdz ar mākslīgā intelekta attīstību, dažādas meklētājprogrammas ik dienas kļūst arvien gudrākas, arvien labāk iemācās izprast meklētāju vajadzības un sniegt tām atbilstošus meklējumu rezultātus.

Trīs uzvedības modeļi, kas ļaus iegūt klientu uzticību

Laikā, kad pircējiem pieejams arvien plašāks dažādu preču un pakalpojumu klāsts, patērētāju gaidas pastāvīgi pieaug, taču uzticība zīmoliem – samazinās.

Pandēmijas laikā Google pakalpojumi kavējas vairāk nekā ierasts

Līdzīgi kā uzņēmumi visā pasaulē, arī Google šobrīd veic virkni pasākumu, lai ierobežotu Covid-19 izplatību un aizsargātu savus darbiniekus – izmaiņu veikšana un apstiprināšana var aizņemt ilgāku laiku nekā ierasts.

Kurš jūsu uzņēmumā atbild uz lietotāju atsauksmēm?

Klientu atsauksmes par uzņēmumu ir viens no elementiem, kas veido biznesa tēlu un reputāciju.

Klients vēlas iegādāties! Kā parūpēties, lai darījums notiek?

Kā pareizi pārdot preci vai pakalpojumu cilvēkam, kurš jau ir gatavs veikt pirkumu, taču viņam nepieciešams pēdējais stimuls? Šeit talkā nāk nodomu mārketings.

Sazinies ar mums

info@syncme.lv

Blaumaņa 38/40,
Rīga, LV-1010

67770711
support@syncme.lv

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.