Pārvaldiet sava uzņēmuma kontus

Pārvaldiet sava uzņēmuma Facebook, Google My Business un citus kontus ar SyncMe!

Meklējot informāciju par kādu uzņēmumu, tā precēm vai pakalpojumiem, vairums cilvēku uzreiz nebūt nedodas uz uzņēmuma mājaslapu. Tā vietā viņi ievada atslēgvārdus interneta meklētājprogrammā Google, kur uzreiz iespējams aplūkot visu svarīgāko – uzņēmuma tālruņa numuru, adresi, tā piedāvātos pakalpojumus un citus datus. Lai uzņēmuma informācija sasniegtu augstākas pozīcijas lietotāja meklēšanas rezultātos, ir svarīgi pievērst uzmanību vairākiem kanāliem. Mēs esam izcēluši divus svarīgākos – Facebook un Google My Business.

Google meklētājprogrammas algoritms ir izstrādāts tā, lai, meklētājam ierakstot noteiktus atslēgvārdus, tiktu piedāvāti pēc iespējas kvalitatīvāki un atbilstošāki atlases rezultāti. Google rūpējas par to, lai piedāvātā informācija būtu aktuāla un drošticama. Šī iemesla dēļ to uzņēmumu profili, kas ir korekti aizpildīti un tiek regulāri atjaunoti, Google atlases rezultātos tiek vērtēti augstāk. Tomēr vairums uzņēmumu visbiežāk uztur vairākus biznesa profilus dažādās vietnēs, un korekta informācijas pārvaldība katrā no tām var sagādāt sarežģījumus. Digitālais rīks SyncMe ļauj ērti pārvaldīt dažādās platformās izvietotos uzņēmuma profilus, nodrošinot precīzu un aktuālu informāciju, kā arī uzlabojot uzņēmuma atrodamību dažādās meklētājprogrammās.

Sasaistot savu Facebook kontu ar SyncMe, iespējams sinhronizēt visus svarīgākos biznesa lapas datu laukus – uzņēmuma nosaukumu, adresi, tālruņa numuru, mājaslapu, darba laiku, darbības nozares, zvana pogu, uzņēmuma aprakstu, e-pasta adresi, maksājuma metodes, kā arī lapas fona un profila attēlus. Visus šos datus būs iespējams mainīt un aktualizēt vienā darbvirsmā, turklāt informācija tiek sasaistīta arī ar lietotni Instagram, nodrošinot, ka informācijas atjauninājumi un ieraksti sasniegs abu sociālo tīklu auditorijas.

SyncMe nodrošina sasaisti arī ar uzņēmuma Google My Business profilu, kur iespējams pārvaldīt un atjaunināt biznesa datus Google tīklā – Google Search un Google Maps. Sasinhronizējot SyncMe ar Google, dati tiek publicēti navigācijas aplikācijā Waze.

Ar SyncMe palīdzību iespējams ne tikai atjaunināt uzņēmuma informāciju, bet arī veidot ierakstus – informēt par aktualitātēm, jaunumiem, ievietot fotoattēlus un video, tādējādi veicinot uzņēmuma atpazīstamību un nodrošinot regulāru komunikāciju ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Veidojot ierakstu SyncMe kontā, to uzreiz varēsiet publicēt vienlaikus visos sasaistītajos uzņēmuma profilos. Tāpat SyncMe piedāvā iespēju veidot dažādas ziņas katram uzņēmuma profilam, kā arī ieplānot ziņas ilgstošam laika periodam uz priekšu. Jūs jau šodien varat ieplānot ierakstu ar jūsu uzņēmuma sveicienu Ziemassvētkos, bet citiem lietotājiem tas parādīsies vien 24. decembrī!

Kad uzņēmuma profilu konti tiks pievienoti SyncMe, jums būs pieejama detalizēta statistika, kas palīdzēs izvērtēt lietotāju pieredzi un publicētās informācijas efektivitāti, tādējādi ļaujot pielāgot un optimizēt mārketinga stratēģiju un veikt nepieciešamos uzlabojumus. Jūs redzēsiet ne vien to, cik reizes jūsu uzņēmums parādījies lietotāja atlases rezultātos, bet arī to, cik meklējumu reizēs lietotājs visu nepieciešamo informāciju saņēmis, vēl neapmeklējot jūsu mājaslapu, kā arī to, cik reizes veikti zvani no jūsu Google My Business profila, kā arī citus datus.

Ar SyncMe uzņēmuma profilu pārvaldīšana ir ērta un vienkārša! Ietaupiet savu laiku un parūpējieties, lai lietotājs jūs atrod tieši tur, kur meklē – pārvaldiet visu uzņēmuma informāciju internetā vienuviet!

Efektīvi atslēgvārdi

Kodolīgi un efektīvi atslēgvārdi, kas strādā tava uzņēmuma labā

Ja esi uzņēmējs, visdrīzāk, tu vēlies gūt uzvaru sīvajā digitālā tirgus konkurencē un parūpēties par to, lai meklētājprogrammas lietotājiem iesaka tieši tevis piedāvāto risinājumu. Mūsdienās lielākā daļa cilvēku vēlamās preces un pakalpojumus atrod tīmeklī ar atslēgvārdu palīdzību.  
Vērtīgas atsauksmes pamatprincipi

Kā uzrakstīt vērtīgas atsauksmes, un kāpēc tās ir svarīgas?

Ikviens no mums kaut reizi mūžā ir uzrakstījis kādu labu vai ne tik labu atsauksmi, kā arī mēs visi regulāri izpētām citu cilvēku sniegtās atsauksmes, un bieži vien, tieši atsauksmes ir tās, kas palīdz mums pieņemt gala lēmumu par konkrētā pakalpojuma iegādi.
Tēla uzturēšana tiešsaistē

Ko citi domā par jūsu biznesu? Publiskā tēla uzturēšana tiešsaistē ir svarīgāka nekā jebkad

Pieaugot tehnoloģiju nozīmei ikdienā, vien ar dažiem klikšķiem iespējams atrast ne tikai informāciju par uzņēmumu, bet arī tā klientu atsauksmes, līdz ar to biznesa reputācija internetā tieši ietekmē uzņēmuma klientu plūsmu un potenciālos ieņēmumus.
google my business profila kategorija – cik svarīga tā ir?

Google my business profila kategorija – cik svarīga tā ir?

Kaut gan digitālo mārketingu varētu raksturot kā nepārtrauktu procesu, kas pielāgojas uzņēmuma ikdienai un atspoguļo tā ilgtermiņa attīstības virzienu, ir daži ļoti konkrēti, praktiski un salīdzinoši vienkārši instrumenti, kuri jau šodien var sākt strādāt tava uzņēmuma labā.
Cik labi tu pazīsti savus klientus?

Cik labi tu pazīsti savus klientus?

Uzņēmējdarbībā, kas ir balstīta digitālajā vidē, ļoti daudz ko nosaka klikšķi. Ir svarīgi atcerēties, ka aiz katra klikšķa stāv reāls klients, kas potenciāli ir gatavs iegādāties tevis piedāvāto preci vai pakalpojumu.
Vai laba atsauksme var strādāt jūsu labā?

Kā klientu atsauksmes var strādāt jūsu uzņēmuma labā?

Nav šaubu, ka pozitīvas atsauksmes ir viens no kritērijiem, kas uzņēmumam ļauj piesaistīt jaunus klientus un stiprināt biznesa reputāciju.
Google My Business posti – vietējiem uzņēmumiem saziņai ar klientiem

Google My Business posti – vietējiem uzņēmumiem saziņai ar klientiem

Google piedāvā bezmaksas rīku Google My Business (GMB), ar kuru uzņēmumi un organizācijas var kļūt pamanāmāki interneta tiešsaistē. Īpaša GMB funkcija ir Google posti (ziņojumi).
SyncMe – Kāpēc biznesa profili ir vēl svarīgāki?

Kāpēc digitālā klātbūtne 2021. gadā kļūst vēl svarīgāka?

2020. gada sākumā neviens nevarēja paredzēt tik strauju digitālo platformu popularitātes pieaugumu gada laikā – cilvēki dažādo ierobežojumu rezultātā izmantoja digitālo vidi visdažādākajām vajadzībām: lai pandēmijas laikā sazinātos ar citiem, strādātu un arī izklaidētos.

Kā SyncMe var atvieglot tava biznesa ikdienu?

Ja vēl nesen uzņēmumam pietika vien ar mājaslapu, lai sasniegtu savus potenciālos klientus, tad tagad tā vairs nav. Klientus nepieciešams uzrunāt tur, kur tie uzturas, piemēram, sociālajos medijos.
Novērsiet savu datu dublēšanos internetā

Novērsiet savu datu dublēšanos internetā!

Kas ir dublēts ieraksts? Tas parādās, ja vietējais uzņēmums noteiktā vietnē, kartē, lietotnē, direktorijā, meklēšanas rīkā vai sociālajā tīklā tiek parādīts vairāk nekā vienu reizi.
Syncme - profilu reģistrēšanas pakalpojums uzņēmumiem

SyncMe – profilu reģistrēšanas pakalpojums uzņēmumiem

SyncMe – tā sauc jauno Latvijas Tālruņa piedāvāto pakalpojumu. Latvijas Tālrunis nesen ir sācis izstrādāt uzņēmumu profilus maziem un vidējiem uzņēmumiem, reģistrēt tos 25 tiešsaistes vietnēs.

Kāpēc ir svarīgi, lai uzņēmuma informācija internetā ir pareiza?

Internets mūsdienās kļuvis par teju neizsmeļamu informācijas krātuvi, kur iespējams atrast it visu nepieciešamo, tai skaitā datus par dažādiem uzņēmumiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.

Google My Business profils – jūsu vizītkarte Google meklētājprogrammā!

Google My Business profils ir bezmaksas rīks, kas palīdz jūsu uzņēmumam sasniegt augstākus rezultātus Google tīklā – Google Search un Google Maps.
Pārvaldiet sava uzņēmuma kontus

Pārvaldiet sava uzņēmuma Facebook, Google My Business un citus kontus ar SyncMe

Lai uzņēmuma informācija sasniegtu augstākas pozīcijas lietotāja meklēšanas rezultātos, ir svarīgi pievērst uzmanību vairākiem kanāliem. Mēs esam izcēluši divus svarīgākos – Facebook un Google My Business.

Aktuāla informācija internetā – tiešākais ceļš pie jūsu klientiem

Līdz ar mākslīgā intelekta attīstību, dažādas meklētājprogrammas ik dienas kļūst arvien gudrākas, arvien labāk iemācās izprast meklētāju vajadzības un sniegt tām atbilstošus meklējumu rezultātus.

Trīs uzvedības modeļi, kas ļaus iegūt klientu uzticību

Laikā, kad pircējiem pieejams arvien plašāks dažādu preču un pakalpojumu klāsts, patērētāju gaidas pastāvīgi pieaug, taču uzticība zīmoliem – samazinās.

Pandēmijas laikā Google pakalpojumi kavējas vairāk nekā ierasts

Līdzīgi kā uzņēmumi visā pasaulē, arī Google šobrīd veic virkni pasākumu, lai ierobežotu Covid-19 izplatību un aizsargātu savus darbiniekus – izmaiņu veikšana un apstiprināšana var aizņemt ilgāku laiku nekā ierasts.

Kurš jūsu uzņēmumā atbild uz lietotāju atsauksmēm?

Klientu atsauksmes par uzņēmumu ir viens no elementiem, kas veido biznesa tēlu un reputāciju.

Klients vēlas iegādāties! Kā parūpēties, lai darījums notiek?

Kā pareizi pārdot preci vai pakalpojumu cilvēkam, kurš jau ir gatavs veikt pirkumu, taču viņam nepieciešams pēdējais stimuls? Šeit talkā nāk nodomu mārketings.

Sazinies ar mums

info@syncme.lv

Blaumaņa 38/40,
Rīga, LV-1010

67770711
support@syncme.lv

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.